Druhny i Druhowie !

 

Dnia 7 kwietnia odbędzie się zbiórka KSI Hufca ZHP Tuchola. Proszę o przesłanie sprawozdań najpóźniej do dnia 3 kwietnia b.r. na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Osoby chcące otworzyć próbę są zobowiązane do 3 kwietnia b.r. wysłać na w/w adres email wysłać program próby oraz propozycję opiekuna próby. 

 

Spotkanie KSI odbędzie się w TOK’u o godzinie 15:00.

O godzinie 15:15 zapraszamy osoby chcące otworzyć próby na stopień przewodnika/przewodniczki.

O godzinie 15:50 zapraszamy osoby chcące otworzyć próby na stopień podharcmistrza/podharcmistrzyni.

O godzinie 16:30 zapraszamy osoby chcące zamknąć stopień podharcmistrza/podharcmistrzyni.

O godzinie 17:30 zapraszamy osoby chcące zamknąć stopień przewodnika/przewodniczki.

 

Czuwaj!

Z-ca przewodniczącego KSI

 

phm. Patryk Myśliwiec H.R. 

By: EduSystem | All rights reserved | ZHP Tuchola

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.

  Jeśli akceptujesz pliki cookies pochodzące z serwisu tuchola.zhp.pl wciśnij przycisk :
EU Cookie Directive Module Information