Drodzy harcerze, instruktorzy, rodzice i sympatycy harcerstwa!

 

Nasz Hufiec przystąpił do prac remontowych siedziby hufca w Tucholi przy ulicy Świeckiej 45 (wejście od Karasiewicza). Udało się nam pozyskać dotację na termomodernizację w wysokości 100 tysięcy złotych z WFOŚ i GW w Toruniu. Prawie drugą taką kwotę dołożymy ze środków zarobionych z akcji letnich. Jednak nie jest to kwota wystarczająca na pokrycie całkowitych kosztów zadania, dlatego prosimy, pomóżcie nam uzbierać brakującą sumę. 

Co znajdzie się w budynku?

Obok biura hufca i tradycyjnej harcówki będą tam pracownia rękodzielnicza, pracownia edukacji obywatelskiej, pracownia gastronomiczna, magazyny nowego sprzętu biwakowego oraz garaż na karetkę HGRP (grupy zgłoszonej do rejestru wojewody jako jednostka ratownictwa medycznego). Obok zajęć harcerskich planujemy uruchomić centrum edukacji pozaszkolnej dla dzieci niezrzeszonych, w ramach którego będą realizowane zajęcia dające możliwość kreatywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Nasz plan zakłada oddanie do użytku już w tym roku jednego piętra. Drugie planujemy uruchomić w przyszłym roku. Można nam pomóc wpłacając 1% podatku lub darowiznę na wskazane konto hufca.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość. 

 

 

Komenda Hufca ZHP Tuchola

By: EduSystem | All rights reserved | ZHP Tuchola

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.

  Jeśli akceptujesz pliki cookies pochodzące z serwisu tuchola.zhp.pl wciśnij przycisk :
EU Cookie Directive Module Information