OGŁOSZENIE


Zwołuję zbiórkę drużynowych i instruktorów Hufca Tuchola na 11 marca 2017 r. godz. 11.00 w Tucholskim Ośrodku Kultury w sali nr 4 (na końcu korytarza w pomieszczeniach biurowych). Tematem spotkania będzie:
1) ustalenie stanowiska Hufca w sprawie składki (czas do końca marca)
2) obchody dziesięciolecia reaktywacji Hufca w tym Święto Flagi
3) remont siedziby Hufca przy ul. Świeckiej 45 (budynek po OPS)
4) sprawy różne.
Ze względu na ważność spotkania proszę o niezawodne przybycie. 


Czuwaj!

 

 hm. Danuta Słoma

By: EduSystem | All rights reserved | ZHP Tuchola

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.

  Jeśli akceptujesz pliki cookies pochodzące z serwisu tuchola.zhp.pl wciśnij przycisk :
EU Cookie Directive Module Information