Czuwaj!

 

Proszę wszystkich drużynowych o uzupełnienie ESHD do 20.12.2015r.


W razie problemów proszę o kontakt za pośrednictwem facebook'a lub maila (Maciej-Myś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).


Przez "uzupełnienie" rozumiem:


1. Dodanie nowych osób.


2. Usunięcie nieaktywnych osób.


W razie pytań, problemów również proszę o kontakt.

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!


pwd. Maciej Myśliwiec

By: EduSystem | All rights reserved | ZHP Tuchola

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.

  Jeśli akceptujesz pliki cookies pochodzące z serwisu tuchola.zhp.pl wciśnij przycisk :
EU Cookie Directive Module Information